Fiber kho qhov muag tshuaj

Fiber Optical Solution ua nyob rau hauv Suav teb tuaj yeem yuav los ntawm Chaolian Electronic ntawm tus nqi qis. Nws yog lub chaw tsim khoom tshaj lij thiab lub Hoobkas ntawm cov khoom lag luam zoo hauv Suav teb.
View as  
 
  • Qhov no yog FO Pigtail SC/PC SM 9/125 0.9mm Simplex. Koj kuj tseem tuaj yeem ua UPC, APC .Peb muab cov hlua txuas ntau dua 20 xyoo, raws li ISO lub tuam txhab pom zoo, txuas txuas ua raws txoj cai nruj nruj, peb cov khoom kuj tseem muaj thoob ntiaj teb kev pom zoo pom zoo los ntawm CE, ETL, UL thiab lwm yam.

  • Qhov no yog FO Patch Cord MTRJ/PC-MTRJ-PC SM 9/125 Duplex, koj kuj tuaj yeem ua MM, Simplex .. Peb muab cov hlua txuas ntau dua 20 xyoo, raws li ISO lub tuam txhab pom zoo, txuas-txuas ua tiav qhov nruj kev ruaj ntseg, peb cov khoom tseem muaj kev pom zoo thoob ntiaj teb pom zoo los ntawm CE, ETL, UL thiab lwm yam.

  • Qhov no yog FO Pigtail SC/APC SM 9/125 0.9mm Simplex. Koj kuj tseem tuaj yeem ua UPC, PC .Peb muab cov hlua txuas ntau dua 20 xyoo, raws li ISO lub tuam txhab pom zoo, txuas txuas ua tiav txoj kev ruaj ntseg zoo, peb cov khoom kuj tseem muaj thoob ntiaj teb kev pom zoo pom zoo los ntawm CE, ETL, UL thiab lwm yam.

  • Qhov FO Pigtail ST/PC SM 9/125 0.9mm Simplex tau siv dav hauv tsev, cov tuam txhab, kev qhia chaw thiab lwm yam txheej txheem kev teeb tsa kab ke, ua cov kab hluav taws xob kho qhov muag thiab kev sib txuas lus. nws ua raws li ntau daim ntawv pov thawj.

  • Qhov FO Bundle Pigtail SC MM 62.5/125 12 Fiber Nrog Muab Kauv Band tau siv dav hauv tsev, cov tuam txhab, qhia chaw thiab lwm yam txheej txheem kev teeb tsa kab, raws li cov kab hluav taws xob ntsuas hluav taws xob thiab kev sib txuas lus. uas ua rau nws ua raws ntau daim ntawv pov thawj.

  • Qhov FO Bundle PIGTAIL FC SM 9/125 12 Fiber tau siv dav hauv tsev, cov tuam txhab, qhia chaw thiab lwm yam txheej txheem kev teeb tsa kab ke, ua cov kab hluav taws xob kho qhov muag thiab kev sib txuas lus. nrog ntau daim ntawv pov thawj.

 1 
Chaolian Electronic yog ib tus kws tshaj lij Fiber kho qhov muag tshuaj tuam ntxhab thiab cov muag khoom hauv Suav teb. Peb lub Hoobkas muab cov npe khoom. Fiber kho qhov muag tshuaj tsim los ntawm peb lub Hoobkas tau txais txiaj ntsig zoo los ntawm cov neeg siv khoom ntawm tus nqi pheej yig. Txais tos sab laj.